Ogłoszenia parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą – 24.07.2022r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Pani Barbary Papke z bloku nr 1 w Leśnicach; w Pogorzelicach Rodzinom Pań: Krystyny Wrześniewskiej i Małgorzaty Wrześniewskiej. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek święto św. Jakuba Starszego, Apostoła,

– wtorek wspomnienie śś Joachima i Anny, rodziców NMP, dzień modlitw za rodziców, dziadków, za najstarszych parafian,

– piątek wspomnienie śś Marty, Marii i Łazarza

3. Dzisiaj po każdej Mszy św. zapraszam Parafian i Gości na poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców oraz wszystkich podróżujących z okazji patronalnego święta św. Krzysztofa. Każdy kierowca poświęconego pojazdu otrzyma upominek.

4. Mamy nowy nr PIELGRZYMA. Zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

5. Zapowiedzi przedślubne:

Zapowiedź Pierwsza

Daniel Piotr Piekarski, kawaler, zam. par. NSPJ w Lęborku

Weronika Agnieszka Szczypior, panna, zam. par. Leśnice

6. Od poniedziałku do piątku będę przebywał na urlopie. W razie potrzeby proszę o kontakt telefoniczny: +48 789 212 314.

7. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, oraz przebywającym na urlopach i wakacjach, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności