Ogłoszenia parafialne na Trzecią Niedzielę Zwykłą – 22.01.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Katarzyny i Kazimierza Formela z bloku nr 5 w Leśnicach; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Wójcik oraz Grzesik. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,

– środa święto Nawrócenie św. Pawła, Apostoła,

– czwartek wspomnienie śś Tymoteusza i Tytusa, biskupów,

– sobota wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła,

3. Jest nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

4.  Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom za życzliwość i otwartość podczas tegorocznych wizyt duszpasterskich – kolędy. Wyrażam wdzięczność za ofiarność względem naszej służby liturgicznej. Cieszę się, że mogłem pogłębić znajomość z Parafianami, wspólnie pomodlić się oraz porozmawiać. Dziękuję za życzliwość podczas spotkań oraz Waszą ofiarność. Niech czas, który jest przed nami sprawi, że bardziej staniemy się rodziną parafialną, patrząc z miłością i otwartością na siebie na wzajem. Dobry Jezus nich nam błogosławi, a Matka Boża, niech się nami opiekuje. Bóg zapłać.

5. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wiesława Grzesik z Pogorzelic, lat 62. Dobry Jezu, a nasz Panie…

6. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim odpoczywającym w czasie ferii zimowych życzę dużo wypoczynku i relaksu. Niech Pan Jezus nam Błogosławi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności