Ogłoszenia parafialne na Czternastą Niedzielę Zwykłą -09.07.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Jolanty i Zdzisława Leyk z Dziechlina; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Elżbiety i Józefa Tomaszewskich oraz Beaty i Jakuba Murzynowskich. Bóg zapłać!

Składam serdeczne podziękowanie organizatorom: Fundacji Lokalnej, Bibliotece Publicznej w Pogorzelicach, oraz wszystkim uczestnikom z naszej Parafii, zarówno dzieciom, młodzieży oraz Rodzicom, za pomoc, opiekę i przeprowadzenie Pierwszego Biwaku w Pogorzelicach. Niech rozpoczęta „tradycja” ma swoją kontynuację… Również w naszej parafii można pięknie żyć i spędzać czas… Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek, ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKARMENTU W CISZY do godz. 18:00,

– wtorek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,

– czwartek wspomnienie śś Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, Zapraszam na RÓŻANIEC  FATIMSKI,

– sobota wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,

3. Zapowiedzi przedślubne:

          Bartłomiej Lewicki, zam. parafia Proboszczewice, st. wolnego,

          Magdalena Monika Urbanowicz, zam. parafia Skórowo, st. wolnego        Zap. I.

4. Mamy nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

5. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, wypoczywającym na urlopach i wakacjach życzę piękna odkrywania świata oraz tworzenia relacji z Panem Jezusem i bliskimi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności