Ogłoszenia parafialne na Siedemnastą Niedzielę Zwykłą – 30.07.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinom sobotnich nowożeńców Urbanowicz / Lewicki; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Ewy Stencel oraz Pauliny i Damiana Domańskich. Bóg zapłać!

Obecnie trwają prace na poddaszu kościoła parafialnego w Leśnicach polegające na pomalowaniu i zabezpieczeniu konstrukcji stalowej dachu, zgodnie z zaleceniami Inspektora Nadzoru Budowlanego.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek, wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera,

– wtorek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła,

– czwartek I Czwartek Miesiąca – modlimy się za nowe powołania kapłańskie i zakonne,

– piątek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya,  I Piątek Miesiąca – spowiedź w Pogorzelicach od godz. 15:30 do 16:00. O godz. 16:00 Msza św., spowiedź w Leśnicach od godz. 16:30 do 17:00. O godz. 17:00 Msza św.,

– sobota od godz. 8:00 odwiedzę chorych i starszych Parafian z posługą sakramentalną,

– niedziela święto Przemienienia Pańskiego,

3. W tygodniu pożegnaliśmy śp. Halinę Raczkowską z Pogorzelic, lat 68. Dobry Jezu, a nasz Panie…

4. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, wypoczywającym na urlopach i wakacjach życzę piękna odkrywania świata oraz tworzenia relacji z Panem Jezusem i bliskimi.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności