Ogłoszenia parafialne na Dwudziestą Pierwszą Niedzielę Zwykłą – 27.08.2023r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa: Bożeny i Arkadiusza Hus z Leśnic strony bloków leśnych; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Agnieszki i Mariusza Zakolskich oraz Magdaleny i Andrzeja Czubaty. Bóg zapłać!

Dziękuję za pomoc w przygotowaniu uroczystości odpustowej zarówno tu w kościele parafialnym jak i plebanii, za przygotowanie świątyni oraz obejścia kościoła. Bóg zapłać!

Dziękuję raz jeszcze wszystkim za tak liczny udział w uroczystości odpustowej. Niech nasza Matka Maryja, wyprasza łaski każdemu z nas, byśmy umieli tworzyć relację z Nią poprzez naszą modlitwę, a tym samym iść do Jej Syna Jezusa Chrystusa.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

– poniedziałek wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, ADORACJA  NAJŚWIĘTSZEGO  SAKARMENTU  W  CISZY do godz. 18:00,

– wtorek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela,

– piątek I Piątek Miesiąca Spowiedź w Pogorzelicach od godz. 15:30 do 16:00. O godz. 16:00 Msza św. Spowiedź w Leśnicach od godz. 16:30 do 17:00. O godz. 17:00 Msza św.

Wyjątkowo w tym miesiącu chorych i starszych Parafian odwiedzę w piątek od godz. 8:00 ze względu na mój wyjazd na konferencję z Ks. Biskupem w Pelplinie. Proszę o przekazanie tej informacji chorym i starszym Parafianom, których odwiedzam.

3. Zapowiedzi przedślubne:

          Cezary Ryfka, kawaler, zam. par. Charbrowo

          Paulina Izabela Muszyńska, panna, zam. par. Leśnice                 Zap. II.

4. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary, również te przeznaczone na malowanie dachu kościoła w Pogorzelicach składane przez rodziny. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, na ostatni wakacyjny tydzień życzę dużo dobrej pogody i odpoczynku.

ks. Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności