Ogłoszenia parafialne na Trzecią Niedzielę Zwykłą – 21.01.2024r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Pani: Grażyny Miśkowicz; w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Małgorzaty i Jerzego Sobczak oraz Katarzyny Kubiak.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:

  • środa wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,
  • czwartek święto nawrócenia św. Pawła, Apostoła,
  • piątek wspomnienie śś Tymoteusza i Tytusa, biskupów,

3. Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom za życzliwość i otwartość podczas tegorocznych wizyt duszpasterskich – kolędy. Wyrażam wdzięczność za ofiarność względem naszej służby liturgicznej. Cieszę się, że mogłem pogłębić znajomość z Parafianami, wspólnie pomodlić się oraz porozmawiać. Dziękuję za życzliwość podczas spotkań oraz Waszą ofiarność. Niech czas, który jest przed nami sprawi, że bardziej staniemy się rodziną parafialną, patrząc z miłością i otwartością na siebie na wzajem. Dobry Jezus nich nam błogosławi, a Matka Boża, niech się nami opiekuje. Bóg zapłać.

4. Zapraszamy do oddania krwi, tego cennego daru życia, wraz z OSP w Leśnicach, dzisiaj rejestracja od godz. 8.00 do 13.00 przy remizie Straży w Leśnicach. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. Jest nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

6. Zmarła nasza parafianka śp. Helena Semeniuk, z Leśnic, lat 91. Pogrzeb we wtorek w kościele w Leśnicach o godz. 11.00. Modlitwy za zmarłą w kościele w Leśnicach niedzielę o godz. 17.00, w poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00, we wtorek o 10.30. Dobry Jezu, a nasz Panie…

7. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności, szczególnie dla naszych Babć i Dziadków z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Tadeusz Drobinski

proboszcz

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności