Relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów w naszym dekanacie

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Parafianom za tak liczny i piękny udział w dniu, kiedy gościliśmy w naszym dekanacie relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów (wtorek, 30 stycznia 2024 r.). Dziękuję za wspólną modlitwę oraz świadectwo Waszej wiary. Niech przykład ich życia oraz heroiczna postawa, sprawią, że każdy z nas będzie miał kolejnych orędowników w drodze do Pana Boga, aby tu na ziemi zawsze nieść pomoc potrzebującym, nie patrząc na innych, oraz aby zawsze wypowiadać panu Bogu „TAK”! „Bóg zapłać!”

Relacja z tego wydarzenia znajduje się poniżej:

https://lebork.naszemiasto.pl/relikwie-blogoslawionej-rodziny-ulmow-nawiedzily-lebork/ar/c1-9600787?fbclid=IwAR36vMU7zFrFWvu-TcoWh0TK0HPsy6CQh7-UcI-vHNeou1Me-NV8W5K87qo

 

Zdjęcia – autor relacji: Marcin Kapela/Dziennik Bałtycki

 

Tadeusz Drobinski

proboszcz


Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności