Rekolekcje Wielkopostne 2024

Bardzo dziękuję wszystkim Parafianom i Gościom, którzy uczestniczyli w tegorocznych Parafialnych Rekolekcjach Wielkopostnych, które przeprowadził ks. Krzysztof Malczewski z parafii NMP Królowej Polski w Lęborku. Dziękuję za Wasz trud, udział, modlitwę, świadectwo wiary i zaangażowanie, oraz złożone ofiary. Niech dobry Jezus umacnia naszą wiarę w drodze do nieba. Bóg zapłać!

Jednocześnie w dniach 26 – 28 lutego 2024r. w naszej Szkole w Leśnicach odbyły się Szkolne Rekolekcje Wielkopostne.

Rekolekcje w ramach zajęć szkolnych z religii odbywały się w każdej klasie. Dzieci i młodzież oprócz nauk głoszonych przez rekolekcjonistę nauczyły się kilku piosenek religijnych.

Dziękujemy ks. Krzysztofowi za trud rekolekcji, niech przyniosą one dobre owoce w naszym życiu, aby każdy z nas potrafił żyć według tego, czego naucza nas Pan Jezus, byśmy stawali się lepszymi ludźmi, żyjącymi w przyjaźni z Panem Jezusem.

Tadeusz Drobinski

proboszcz


Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności