Występ Chóru Związku Nauczycielstwa Polskiego „Academia Musica” ze Słupska pod dyrekcją Jolanty Otwinowskiej oraz Chóru i orkiestry Sceny Muzycznej Słupsk z przyjaciółmi w kompozycji minioratorium „JUTRZNIA ZA NIENARODZONYCH”

W kościele filialnym w Pogorzelicach, po Mszy Świętej niedzielnej mieliśmy zaszczyt wysłuchać przepięknego minioratorium “Jutrznia za nienarodzonych” wykonanego przez Chóru Związku Nauczycielstwa Polskiego „Academia Musica” ze Słupska pod dyrekcją Jolanty Otwinowskiej oraz Chóru i orkiestry Sceny Muzycznej ze Słupska z przyjaciółmi.

Chcemy podziękować wszystkim współorganizatorom tego artystycznego przedsięwzięcia oraz w sposób szczególny samym artystom, którzy w tak przepiękny sposób zechcieli uświetnić w naszej parafii XIV Dzień Papieski i zainaugurować obchody XI Lęborskiego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

Mamy nadzieję, że Chór “Academia Musica” jeszcze nie raz wystąpi w Naszej parafii i pozwoli nam cieszyć się bogactwem kulturowym muzyki sakralnej.

Dziękujemy również wszystkim parafianom, którzy zechcieli wspólnie uczestniczyć w tej “strawie duchowej”. Dla przypomnienia pięknych chwil polecamy odwiedzić GALERIĘ ZDJĘĆ i zobaczyć krótki FILM.

Powiązane zdjęcia:

Możesz również polubić…

Pasek dostępności