Ogłoszenia parafialne na Drugą Niedzielę Adwentu – 06.12.2020r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Wąsik z Leśnic, w Pogorzelicach Rodzinom Ludwig i Medalion. Bóg zapłać!

2. Można zaopatrzyć się w poświęcone opłatki na stół wigilijny, po każdej Mszy św. w zakrystii oraz w biurze parafialnym. Pozostało kilka świec CARITAS.

3. We wtorek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00 wszystkie dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Dzieci otrzymają poświęcone medaliki.

4. Roraty codziennie w Leśnicach o godz. 17.00. Zapraszam wszystkich do świątyni z lampionami, przygotowujemy się na przyjście Pana Jezusa. Pomagają nam w tym święci znani i mniej znani.

– poniedziałek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła,

– wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, dzień modlitw za młodzież żeńską, rocznica ingresu biskupa pelplińskiego Ryszarda Kasyny (2012r.), pamiętajmy o modlitwie w intencjach naszego Ks. Biskupa,

– od 13 do 19 grudnia dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

6. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i rozpoczynającego się tygodnia, składam najserdeczniejsze życzenia.