Ogłoszenia parafialne na Szóstą Niedzielę Wielkanocy – 09.05.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Sienkiewiczz Leśnic, w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Trzeciak i Bońkowskich. Bóg zapłać!

2. Zachęcam i zapraszam wszystkich Parafian do udziały w nabożeństwach majowych.
W Leśnicach codziennie po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 8:45. W Pogorzelicach codziennie o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:15. Zachęcam również do gromadzenia się na wspólnej modlitwie przy kapliczkach
i krzyżach przydrożnych, by wspólnie odśpiewać Nabożeństwo Majowe.

– poniedziałek, wtorek, środa – modlimy się o urodzaje,

– piątek – święto św. Macieja Apostoła,

– niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego.

4. Zapraszam na spotkanie Rodziców dzieci I Komunijnych w piątek, po Mszy św. o godz. 18:00.

5. Mamy czas SPOWIEDZI I KOMUNII ŚWIĘTEJ WIELKANOCNEJ, który trwa do uroczystości Trójcy Najświętszej, pamiętajmy o spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

6. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.