Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego – 16.05.2021r.

1. Troskę o naszą świątynię parafialną w tym tygodniu w Leśnicach powierzam Rodzinie Państwa Labudaz Leśnic, w Pogorzelicach Rodzinom Państwa: Haliny Grzesik i Mariusza Grzesik. Bóg zapłać!

2. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Barbarze Razimowicz, Krystynie Rudniewskiej i Marzenie Kijewskiej za posadzenie kwiatów przy kościele parafialnym w Leśnicach. Bóg zapłać!

3. Zachęcam i zapraszam wszystkich Parafian do udziały w nabożeństwach majowych.
W Leśnicach codziennie po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 8:45. W Pogorzelicach codziennie o godz. 18:00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 10:15. Zachęcam również do gromadzenia się na wspólnej modlitwie przy kapliczkach
i krzyżach przydrożnych, by wspólnie odśpiewać Nabożeństwo Majowe.

– od 17 do 22 maja – dni modlitw o Ducha Świętego,

– niedziela Zesłania Ducha Świętego.

5. Zapraszam na próbę liturgiczną dzieci I Komunijne we wtorek i piątek, po Mszy św. o godz. 18:00 do kościoła w Leśnicach. Obecność dzieci OBOWIĄZKOWA!

6. Mamy czas SPOWIEDZI I KOMUNII ŚWIĘTEJ WIELKANOCNEJ, który trwa do uroczystości Trójcy Najświętszej.

7. Mamy nowy nr PIELGRZYMA, zachęcam do zakupu i lektury prasy katolickiej.

8. „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość, modlitwy i składane ofiary, również te na konto parafialne od rodzin. Wszystkim solenizantom i jubilatom dnia dzisiejszego i nadchodzącego tygodnia, składam serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności oraz opieki Matki Bożej.